Chovateľské potreby

Váš nákupný košík
0 KS
0,00 €

O nás


Informácie o nás 

Spoločnosť FeSo Family, s.r.o. už vyše 10 rokov úspešne podniká v oblasti predaja cez internet. Elektronické obchody spoločnosti získali certifikáty značky kvality ,,nakupujbezpečne,, V horizonte 2 rokov sa chceme presadiť aj v oblasti predaja stolnotenisových potrieb. Konateľ spoločnosti František Solár pôsobi dlhé roky ako aktívny hráč stolného tenisu a v posledných rokoch ako tréner mládeže. Poradenstvo pri výbere správneho tovaru pre Vás, bude našou pridanou hodnotou.

 --------------------------------------------------------------------------------

História projektu 

Náš projekt nevznikol náhodne.  Už dlhšiu dobu sme plánovali predaj tohoto sortimentu cez internet. Ciele a prioritu sú jasne stanovené. Poďakovanie patrí hlavne naším dodávateľom za ich dôveru, ale aj všetkým tým, ktorí sa na projekte od samotného začiatku podieľajú.

--------------------------------------------------------------------------------

Naši užívatelia 

Kvalitné a včasné poskytované služby budú našou prioritou. Newslettre, mailing listy budú súčasťou našej stratégie. Budeme Vás pravidelne informovať o novinkách, akciách a výpredajoch. Priebežne budeme dopĺňať nový sortiment tovaru. Pevne veríme, že na našu stránku sa budete radi a pravidelne vracať.

 

logo-VPST-email_1.jpg


tenisky poťah šortky drevo  raketa  loptičky
stolny tenis sieťka akcie novinky výpredaj  tričko puzdro tepláková súprava bunda mikina polokošele

 stôl lepidlo počítadlo ohrádka

všetko na stolný tenis

2012© Vsetkoprestolnytenis.sk | info@vsetkoprestolnytenis.sk
webdesign © bart.sk